Organize edilmesi planlanan etkinliğinizin detaylarını tarafımıza iletmenizin ardından müzik koordinatörümüz ve ilgili operasyon ekibimiz ile çalışmalara başlıyoruz.

Önemli olan bazı soruların cevaplarını sizlerden edindikten sonra ilgili çalışanlarımız ve operasyon ekimizin ile çok yönlü bir çalışma yaparak sizlerin talep etmiş olduğu müzik organizasyonu kusursuz hale getirmek için çalışmaları başlatıyoruz.

Talep edilen müzik tarzı, müzik grubunun kaç kişiden oluşması gerektiği, solist seçimi gibi önemli noktaları sizlerin belirtebileceği gibi, ortak yürüteceğimiz çalışma ile de tüm bunları beraber belirleme şansımız oluyor.

 

Sadece müzik grubu veya orkestra kiralayabileceğiniz gibi bazen tek bir enstrümanı ( kemancı veya saksafon… vb) kiralama şansına da sahip oluyorsunuz.

Bu çalışmada amacımız, sizleri belirli bir kalıba sokmadan, bütçenizin el verdiği boyutta en iyiyi ve en çok istenileni sizlere verebilmektir.

Özetle müzisyenimnerede.com, işini bir terzi usulü yaparak sizlerin isteklerine göre müzik organizasyonunu sizlere özel oluşturur.

Bizler sizlerden aldığımız istek ve talepler doğrultusunda en doğru etkinliği oluşturarak paylaştığınız anı değerli kılmayı amaçlıyoruz.